Mandala – úplněk 6.9.2017

Mandala – úplněk 6.9.2017

Za poslední týdny jsem měla přemíru energie a nápadů k tvoření. Moje tvorba je hodně závislá na okolních energiích, takže nikdy netvořím to stejné. Před pár týdny mě nejvíce přitahovali různé spirály, pak jsem měla období pravidelné geometrie. V notebooku mám pár nových věcí, čekám na ten správný čas k jejich zveřejnění, vždy potřebuji na to nějaký čas.

Včera za úplňku jsem hodně přemýšlela o financích, děkovala jsem vesmíru za hojnost, za rodinu, za práci, která mě baví… přišlo to vše samo a intuitivně, najednou jsem v sobě cítila klid, mír a spojenost. Všechny starosti posledních dní jako kdyby byli za mnou. A přesně v tomto stavu je vytvořila tuto mandalu.

Zelená je barva financí, barva růstu jak po materiální, tak po duchovní stránce, modrá je naše mysl, my to tam máme, ale možná ve všem hledáme složitosti a až moc zbytečně vše rozebíráme, pro nás je nejdůležitější jen záměr, jen ten cíl a to, jak se k němu dostaneme teď nehraje žádnou roli. Ze začátku oranžové paprsky, které jdou do růžové…. energie které směřuje do bezpodmínečné lásky. Ano, něco chceme, něco si představujeme jako kdyby to bylo tady a teď, necítíme závist a zášť vůči ostatním, z celého srdce jim to přejeme štěstí, neexistuje zde nic na úkor ostatních, co vyšleme, to také dostaneme zpět. Růžová barva probouzí víru sama v sebe, začínáme si věřit, věřit našemu záměru, věřit v naplnění našeho přání…. 

S láskou Kateřina

One Reply to “Mandala – úplněk 6.9.2017”

  1. Dobrý den Katko, je nádherná .Pastva pro oči, duši i mysl mate velký srdce jste moc krásný člověk.Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *