Nová mandala 9.2017

Nová mandala 9.2017

Pro svoji poslední mandalu nemám zatím název. Působí na mě jako takové ohlédnutí za létem. Vzpomínky, naše mysl se vrací k těmto dnům zalitým sluncem, provoněnými květinami, klídek, pohodička, bezstarostnost…  Kdo má slunce v duši a pozitivní mysl, tak jak to cítím z této mandaly, tak tomu podzimní, pochmurné, deštivé dny nepřijdou nijak smutné. Já si doma zatopila, zapálila svíčky, vonnou tyčinku, nalila pro mě lahodný nápoj, pustila po dlouhé době televizi a užívám si dnešního volného dne a vy si ho užijte také.

S láskou Kateřina

2 Replies to “Nová mandala 9.2017”

  1. Dobry podvecer Katerino,dekuji za krasnou paletu barev co se promiji v teto mandalce,ja podzim miluji protoze jsem se v nem take narodila a pro mne je to takove schrnuti jara a leta vlastne sklizeni urody naseho zivota..preji vam krasny zbytek dne a krasnou proslunenou nedeli..u nas je nadherne slunicko sviti a lidi jsou usmevavy i kdyz vcera byl znovu teroristicky utok v metru..kdy uz dostane lidstvo rozum,ze se nema nechat manipulovat..zdravi Liba…

    1. Krásný večer, děkuji, potěšila jste mě. Hezky jste to shrnula. A mimochodem jsem se také narodila na podzim a můj přítel taky. ….lépe nepřemýšlet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *