Osudová zkouška – abstrakce

Osudová zkouška – abstrakce

Tuto abstrakci jsem namalovala ke konci srpna. U mnoha lidí se dostávali na povrch různé nedořešené a nezpracované věci z minulosti. I mě osud stále, v řádu několika let háže před ten samý úkol. Před lety jsem došla k názoru, že reálná cesta ven neexistuje, jako jedinou možnost jsem viděla hodit svoji zodpovědnost na druhého člověka, ale i v tomto jsem dost narazila, osud mi stavěl do cesty jen samé slabé a nespolehlivé lidi, sama jsem byla slabá, nevěřila jsem si, tak jsem si to stejné přitahovala k sobě.

Pak ale nastala změna, něco mi stále říkalo: „Věř si!“. Několikrát denně mě to nutilo mými ústy říkat věty: „Věř si!“, „Ty to zvládneš!“, „Neboj se!“… Pokaždé, když se mi v hlavě rodila jakákoli pochybnost, ozvalo se to. Změna nenastala ze dne na den, trvalo to několik měsíců, ale hlavní bylo, že jsem si konečně začala věřit a uviděla jsem i cestu, jak z toho všeho ven.

Pak mi vstoupil do cesty můj současný partner, první člověk v mém životě, který nepochyboval o mé cestě, on neříkal, tak jako ty před ním, že je to nereálné, že to nezvládnu, že na to nemám… On mi věřil a stál plně za mnou. Poprvé v životě jsem měla v někom podporu. A v mém životě se stal zázrak… To co dřív bylo nemožné, se začalo stávat skutečností.

Ale to by nebyl osud, aby bylo vše tak jednoduché. Ve všem existuje rovnováha, co nám kdo dá, to my musíme vrátit. I jeho doběhla minulost a ta je teď naší společnou zkouškou.

Pokud před osudovými zkouškami budeme utíkat, pak se nám stále budou stavět do cesty, po nás se chce, abychom se jim postavili čelem a zdolali je.

Tato abstrakce představuje energii jedné zdolané osudové zkoušky, je to cesta přímo přes ni směrem do předu.

S láskou Kateřina

One Reply to “Osudová zkouška – abstrakce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *